Naświetlarki – najważniejszy element dobrego druku offsetowego

Kategoria: Blog

drukarnia

CtP to metoda tworzenia formy drukowej, którą cechuje najwyższa jakość. Aby jednak to osiągnąć, na wyposażeniu każdej drukarni powinien się znaleźć odpowiedni sprzęt. W tej roli świetnie sprawdzą się naświetlarki CtP od firmy KODAK.

 

Naświetlanie form drukowych metodą CtP (Computer to Plate) to proces gwarantujący wysoką jakość i dokładność druku oraz odpowiednią wydajność produkcji płyt offsetowych. Naświetlarki CtP są urządzeniami powszechnie stosowanymi do produkcji płyt w drukarniach offsetowych.

 

Profesjonalny sprzęt w hurtowni Unitek

 

W naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości naświetlarki CtP firmy KODAK. Posiadamy naświetlarki specjalnie przystosowane do drukarni komercyjnych oraz prasowych.

Technologie głowicy Quantum opatentowanej przez firmę KODAK zapewniają najwyższą jakość naświetlanego rastra poprzez użycie kwadratowej plami do reprodukowania prac. Technologia ta gwarantuje niezmienność parametrów naświetlanych płyt i gwarantuje wysokie prędkości naświetlania. Naświetlarka firmy KODAK może naświetlać nawet 64 płyt formatu B1 na godzinę.

W urządzeniach KODAK zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym między innymi dynamiczny autofocus, dzięki któremu możliwe jest stałe i dokładne naświetlanie. Wszystko po to, aby zapewniać najwyższą jakość druku.

Naświetlarki KODAK-a mogą naświetlać płyty offsetowe dla każdego formatu drukowanych prac, tz. od B2 do największych formatów VLF.

Współczesne przedsiębiorstwo poligraficzne musi posiadać niezawodny sprzęt, dzięki któremu będzie mogło podjąć się każdego wyzwania i spełniać wszystkie potrzeby swoich klientów. Z urządzeniami marki KODAK dostępnymi w naszej hurtowni materiałów drukarskich, każdy projekt będzie udany.