Co powinno znajdować się w każdej drukarni?

Kategoria: Blog

nowoczesna drukarnia

 

Dzisiejsze zakłady poligraficzne nie mają łatwego zadania. Zapotrzebowanie na różne artykuły drukowane jest coraz większe, rosną również wymagania Klientów. Dlatego niezbędne jest posiadanie wykwalifikowanej kadry i nowoczesnego sprzętu.

 

Zaawansowane technologicznie urządzenia, dzięki którym proces poligraficzny może zostać w dużej części zautomatyzowany, to klucz do sukcesu współczesnej drukarni. Zastosowanie maszyn takich jak naświetlarki CtP pomaga osiągnąć najwyższą jakość i wydajność drukowania.

Wysoka wydajność wiąże się z optymalizacją czasu wykonania zlecenia, a przy tym zachowujemy odpowiednią jakość kopii. Współczesne rozwiązania ułatwiają pracę i dają przewagę na rynku.

 

Wyposażenie drukarni

 

Hurtownia materiałów poligraficznych Unitek oferuje najwyższej jakości, niezawodne naświetlarki CtP firmy KODAK wraz z dedykowanym oprogramowaniem workflow. Dzięki naszym rozwiązaniom etap przygotowania do druku będzie przebiegał sprawnie i bez żadnych problemów.

W naszym asortymencie znajdują się także materiały drukarskie, takie jak płyty offsetowe CtP, filmy do naświetklarek AGFA, farby drukarskie, obciągi wraz z foliami i papierem kalibracyjnym, alkohol izopropylowy, zmywacze.

U nas znajdą Państwo również także materiały introligatorskie. Jednym słowem, zaopatrzenie dla twojej drukarni.