Nowoczesne i wygodne drukowanie

Kategoria: Blog

 

W dzisiejszych czasach zakłady przemysłowe czy usługowe, oprócz profesjonalnych urządzeń, muszą posiadać również odpowiednie oprogramowanie komputerowe, bez którego efektywna praca jest niemożliwa. Nie inaczej jest w poligrafii.

 

Zautomatyzowanie pracy w wielu firmach ma przede wszystkim służyć zwiększeniu wydajności, a także poprawie jakości produktów. Zakłady poligraficzne często mierzą się z ogromnymi zamówieniami. Podczas ich realizacji kluczowe znaczenie ma oprogramowanie obsługujące maszyny, jego stan i szybkość działania. Na rynku znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań software dla poligrafii, m.in. system Workflow firmy KODAK.

 

Dokładność i przewaga nad konkurencją

 

Oprogramowanie dla poligrafii firmy KODAK to nowoczesne narzędzia, dzięki którym możliwe jest pełna kontrola procesu przygotowania form do druku, zarządzanie kolorystyką prac, kontrola wstępnego ustawienia farby (CIP 3) oraz proofingiem. Liczy się przede wszystkim wysoka jakość produktów, dokładność i powtarzalność.

Dostępne są także systemy oprogramowania umożliwiające komunikację drukarni z klientem. Zadanie to wykonuje system oprogramowania Kodak InSite będący od wielu lat wiodącym standardem workflow w oprogramowaniu portalowym.

System Workflow jest odpowiednio zoptymalizowany i sprawdzi się zarówno w przypadku konwencjonalnej, jak i cyfrowej technologii druku. Znajdzie zatem zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach poligraficznych przy różnych zamówieniach. System pozwala na ograniczenie ryzyka błędu, który mógłby popełnić operator oraz zapewnia dużą oszczędność czasu. Oprogramowanie usprawnia proces produkcji i eliminuje wiele błędów co w efekcie prowadzi do znacznego wzrostu wydajności i opłacalności produkcji.

Korzystanie z nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, oprócz komfortu pracy i wyższej jakości produktów, daje przewagę na rynku. Wyposaż swoją firmę w niezawodne narzędzia.